Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
PAKIET: Ella Frank - TRY + TAKE + TRUST (seria Pokusa, tomy 1, 2 i 3)
Cena 88.80 zł
Cena okładkowa: 119.70 zł
oszczędzasz: 30.90 zł


Czas realizacji zamówienia: 3 - 5 dni

Ocena: 0.00
                   
Autor Ella Frank
Tytuł Try + Take
Stron 488 + 392 + 432
Okładka miękka
Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania 2020, 2021


Zobacz koniecznie:

Opis

Trzy tomy gorącego męsko - męskiego romansu - w zestawie taniej! Tate Morrison jest w trakcie rozwodu ze swoją żoną z piekła rodem. Pracuje jako barman i nie narzeka na brak zainteresowania wśród kobiet. Nie jest jednak zainteresowany przelotnymi romansami. Logan Mitchell zawsze dostaje to, czego chce – zarówno od kobiet, jak i mężczyzn. Podczas wizyty w barze przystojniak stojący po drugiej stronie lady od razu przykuwa jego uwagę. Już wie, że w tej knajpie będzie częstszym gościem. Logan nie szuka dłuższej relacji. Tate nigdy nie był z mężczyzną. Czy magnetyzm, który ich przyciąga, sprawi, że skuszą się na nowe doznania?

W drugiej części dowiadujemy się, że Logan i Tate są w związku, jednak wolą unikać tego określenia. Życie w lekkim niedopowiedzeniu wydaje się dla nich odpowiednim rozwiązaniem. Kiedy Diana, była Tate’a, wraz z jego siostrą odkrywają ich relację, nadchodzi czas, by zmierzyć się z nieuniknionym. Rodzina Tate’a nie przyjmuje do wiadomości tego, że jest on w związku z mężczyzną. Zupełnie inaczej reagują bliscy Logana – doceniają to, że wreszcie trafił na osobę, z którą jest szczęśliwy. Nie może jednak czuć się w pełni spełniony, widząc niepewność partnera związaną z brakiem akceptacji. Jeśli ich relacja ma przetrwać, muszą stanąć twarzą w twarz z przeciwnościami. Tylko czy każdemu z nich zależy na tym tak samo?

W trzeciej części poznajemy dalsze losy bohaterów. Logan nie miał dotąd zbyt wielu powodów, aby komukolwiek zaufać. Nauczył się żyć w przebraniu – w zbroi, której nigdy nie zdejmował. Los sprawił jednak, że na jego drodze stanął Tate, a mur dzielący Logana od świata runął. Czy związek z tym niezwykłym, czarującym i wyjątkowo zawziętym barmanem sprawi, że Logan odzyska wiarę w ludzi, a przede wszystkim w siebie? Tate zawsze na pierwszym miejscu stawiał potrzeby innych. Dopiero miłość do Logana sprawiła, że odważył się nazwać to, czego chce, a nawet po to sięgnąć. I choć nigdy nie wyobrażał sobie, że znajdzie szczęście w ramionach innego mężczyzny, wygląda na to, że jego życie nierozerwalnie łączy się z życiem nieustępliwego i zachwycającego Logana. Czas, aby Logan i Tate zaufali sobie do końca i ostatecznie uwierzyli w moc łączącej ich więzi. Czy będą w stanie przetrwać wszystkie burze, które właśnie nadciągają?

Uderzył tyłkiem o biurko, gdy Tate położył dłoń na jego pasie. Podniósł rękę i wsunął palce w jego włosy, a z jego ust wyrwał się jęk. Tate się odsunął, a pożądanie, jakie Logan zobaczył w jego oczach, sprawiło, że niemal się poddał i powiedział: "Bierz, co chcesz". Wtedy jednak Tate sięgnął między ich ciała i zaczął rozpinać mu spodnie.

Nie odrywając od niego oczu, Tate rozpiął sprzączkęi zaczął wyjmować pasek ze szlufek. Kiedy upuścił go na podłogę, zaczął rozpinać guzik, potem rozporek i zanim Logan zdążył odpowiedzieć na jego szybkie ruchy, pomownie zobaczył ten lubieżny uśmiech. Tate wsunął dłoń w jego spodnia, zaciskając palce na kutasie.

- Jezus - jęknął Logan, gdy Tate pocałunkami znaczył ścieżkę od jego policzka aż po ucho. 

- Chcesz więc, żebym zmusił cię do zrobienia tego, czego chcę? Czy to oznacza, że będziesz ze mną o to walczył? Bo jak dotąd nie idzie ci zbyt dobrze.

Jasna cholera. Między nogami nie miał tego słodkiego, młodego katolika. Nie. Ten mężczyzna był zdeterminowany, by przelecieć go mocno i szybko, dokładnie tak jak potrzebował.To może Cię również zainteresować:
PAKIET: Ella Frank, Brooke Blaine - ACED. WYMARZONY + LOCKED. WYKLUCZONY + WEDLOCKED. POŚLUBIONY
PAKIET: GEJ W WIELKIM MIEŚCIE części 1, 2, 3 i 4 (z autografem!)
PAKIET: Andre Aciman - Tamte dni, tamte noce + Znajdź mnie
PAKIET: Alan Cole nie jest tchórzem + Alan Cole nie tańczy
Remigiusz Ryziński - MOJE ŻYCIE JEST MOJE
Jarek Skurzyński - ZROLOWANY WRZEŚNIOWY VOGUE (Z AUTOGRAFEM!)
Michał Witkowski - FYNF UND CFANCYŚ
Maria Mamczur - ŻONY GEJÓW (Z AUTOGRAFEM!)